Au văzut: 105
Dragii slobozeni,
Doua zile la rind am efectuat curățenia la cimitir.
Stimați slobozeni,
Încă mai este nevoie de ajutor! Vă rugăm să nu mai aruncați gunoiul peste alte morminte!
Duceți-l, la marginea cimitirului, in partea de nord, ca să aibă acces mașina de gunoi și să fie posibil de încărcat, mai apoi sau transportați-l singuri la groapa de gunoi!
Împreuna pentru un sat mai curat!